Południe naszego kraju jest niezwykle pięknym rejonem, gdzie bez problemu mamy możliwość spędzić weekend albo dłuższy urlop

Piękna natura, lasy oraz góry; świetne jedzenie i sympatyczni ludzie - to wszystko możne ściągać ludzi na południe naszego kraju - nie tylko Polaków, ale także obcokrajowców.
Jeśli pragniecie wyprawiać cyklicznie swoje maluchy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej mają cudowną do tego bazę.

Piękne lasy, niewiele aut i poczucie, że jest się bliżej ziemi. Dzięki temu taki obóz i spędzone kilkanaście dni w otoczeniu śpiewu ptaków oraz zapachu lasu, będą pamiętanym doświadczeniem. Fachowi opiekunowie na pewno zaszczepią w naszym skarbie serce do koni Zapewne smyk już do końca życia będzie kochał jeździć konno i przy każdej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.
Będąc w Limanowej nie powinniśmy zapomnieć, że jest to niezwykle przyjemne górskie miasto. Jeżeli ciekawi nas pyszny posiłek, to Limanowa restauracja (niejedna w tym pięknym rejonie!) zaserwuje nam smakowite, regionalne delikatesy . Nie można przegapić takiej szansy. Możliwe że tak zakochamy się w tej kuchni, że zechcemy wracać na ich obiady. Trzeba powiedzieć również, że dania w każdej porze roku będą inne, gdyż szef kuchni korzysta z darów natury - więc przykładowo na grzyby zapraszamy jesienią.
Trzeba zwiedzać nasz piękny kraj.

Mamy całą masę atrakcji do pokazania zapalonym podróżnikom, poszukiwaczom przygód, ale również amatorom powolnych spacerów oraz leśnej ciszy. Odkrywajmy swój kraj, bo warto.