Polska bez dwóch zdań jest bardzo ładnym miejscem!

W Polsce jest wiele urokliwych atrakcji turystycznych. Być może nie aż tyle co w przykładowo Hiszpanii albo Nowej Zelandii, ale i tak mieszkańcy Polski nie mogą miewać kompleksów - tak się złożyło, że mieszkamy w fajnym kraju. Naprawdę każdy region w Polsce to takie miejsce, w którym spragnieni atrakcyjnych miejscówek mają możliwość znaleźć całkiem sporo.

Można powiedzieć, że Pieniny, Wrocław czy Poznań są miejscami, które mogą się spodobać. Twierdzenie, iż nie jesteśmy ładnym państwem jest w zupełności bezsensowne. Rzeczywistość jest taka, że często zagraniczni turyści są pod ogromnym wrażeniem. Być może wielu Polaków nie potrafi docenić uroków własnego państwa, bo ładne widoki niejako już się nam trochę przejadły. Ta teoria w sumie miałaby wiele sensu, ponieważ nawet Hiszpanie bądź Australijczycy bardzo często nie potrafią docenić walorów własnego kraju. Jakimiś rodzynkami z pewnością nie jesteśmy...

Kiedy będziemy tak sobie poruszać się po kraju, pewnie będziemy tak jakby musieli korzystać z usług hoteli. Jak jest z hotelami w Polsce? W zasadzie o solidny, fajny pod każdym względem hotel tak wielce ciężko to tak naprawdę raczej nie jest.

hotel
Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakowoż pod małymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotele Poznań są w istocie OK. Czyli byłoby super, gdybyśmy mogli przed przyjechaniem do hotelu upewnić się czy istotnie golden floor plaza warszawa (więcej) jest atrakcyjny dla zwykłego podróżnego. Na szczęście funkcjonuje spora ilość serwisów rezerwacyjnych, zatem naprawdę się nie wydaje, abyśmy mieli bardzo duży problem z trafieniem na solidny hotel. Naturalnie za taką cenę, którą na spokojnie możemy przyjąć.

Bo wiadoma sytuacja: w szczególności na naszej prowincji, która jest bardzo urokliwa, ale przy tym nieco odsunięta na drugi plan, nie jest za bardzo prosto o te noclegi, które są komfortowe, nieźle prowadzone, a do tego relatywnie tanie. Czyli pozostaje mieć tylko nadzieję, że ciągle branża noclegowa w Polsce będzie błyskawicznie się rozwijać, może ogromna impreza na miarę EURO 2012 może pomóc?