Niektórzy miejscówkę na Sylwestra maja już pół roku wcześniej – za każdym razem trzeba spróbować czegoś nowego

Z reguły wolimy spędzać sylwestra na jakiś balach. Niektórzy wolą połączyć ten czas z kilkudniowym wypadem i wybrać się na narty.

event
Autor: United Nations OHRLLS
Źródło: http://www.flickr.com
Grecja
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Zima przecież kojarzy nam się z narciarskim szaleństwem. A dlaczego nie przywitać by Nowego Roku nad morzem?
sylwester gdynia
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Najczęściej morze kojarzy nam się z letnimi wczasami, upałem oraz leniuchowaniem na plaży. Maluchy budują zamki z piasku i uczą się pływać w morzu pod czujnym okiem ojca, a później całą rodziną idą na przepyszną rybkę wprost z portu. Jednakże nadmorskie kurorty to nie tylko urocze wakacje z rodziną. Mamy możliwość tam przyjechać też zimą, kiedy turystów jest mniej. Plaża bywa wówczas pustawa, więc mamy możliwość uprawiać jogging oraz przechadzać się długie godziny. Będzie to też niezwykle korzystne dla naszego samopoczucia, gdyż zimą w powietrzu bywa więcej jodu niż latem. Młodzi na pewno będą oczarowani propozycją wielu rewelacyjnych klubów, gdzie będą mogli tańczyć przez całą noc. Dlatego jeśli pragniemy zaplanować nadbałtycki Sylwester Gdynia jest miejscem idealnym dla każdego.
Każdy wyszuka tu coś wyjątkowego - długie przechadzki przy falach, świetne jedzenie, odpoczynek, ale także niezapomniane imprezy. Starsi będą urzeczeni balami z muzyką z lat 60-tych, a nastolatkowie szalonymi dyskotekami z DJ-em.

Może zaabsorbują Cię również podobne wpisy (https://www.skalnik.pl/tendon) na ten wątek? Jeżeli tak, to przejrzyj je i uzyskaj inne dane na to zagadnienie.

/J]

Możemy bez kłopotu znaleźć od razu opcję hotelu z pełnym wyżywieniem, pięknym widokiem na Bałtyk oraz wejściówką na bal albo imprezę zamkniętą i fachowo zorganizowaną.

Jeżeli uważasz, że ten tekst jest godny zainteresowania, sprawdź na portalu analogiczne informacje - na pewno także będą dla Ciebie interesujące.

Warto próbować nowych rzeczy i jechać choć raz zima nad Bałtyk.