Najbardziej popularne trasy lotnicze

Pomimo iż ogólnie lubimy poznawać cały glob i śmiało można stwierdzić, że cele naszych wypraw są ograniczane praktycznie wyłącznie przez budżet, z pewnością jest kilka takich tras, jakie cieszą się największą popularnością.

Z tego powodu przewoźnicy stale modyfikują liczbę przelotów, aby sprostać wymaganiom pasażerów.
Współcześnie istnieje mnóstwo różnych linii lotniczych. Dawniej w Polsce praktycznie mówiło się tylko o jednym przewoźniku, ale ostatnio na dobre zadomowiły się u nas
lot
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com

rozliczne zagraniczne linie i powstało się kilka zupełnie nowych, rodzimych (sprawdź więcej). Pomimo takiej różnorodności trasy lotów oferowane przez rozmaite przedsiębiorstwa bardzo często są podobne. Bierze się to z tego, iż świat posiada wiele takich miejsc, które niemalże wszyscy podróżujący pragną zwiedzić: Egipt, Tunezja, Francja - da się długo tak wymieniać. Te rejony oraz wiele innych, o jakich tu nie wspomniano cieszą się ogromną popularnością już od dziesiątek lat, więc nic dziwnego, iż kolejne pokolenia chcą sprawdzić, co tak pociągało ich przodków w tych miejscach. Trasy lotów są zatem w dużym zakresie podobne, lecz to nie oznacza, że przewoźnicy oferują niemalże taki sam asortyment - różnią ich samoloty, poziom obsługi, ceny, godziny przylotów i tym podobne.

trasy lotów
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże nie wszystkie loty wiążą się z urlopem - czasami wręcz przeciwnie. Sporo z nas pracuje za granicą, więc lata w celach zarobkowych (użyteczna treść). Czasami również takie podróże mają charakter rodzinny - kiedy odwiedzamy najbliższych pracujących za granicą.

Zadaje się, iż taki charakter mają często loty Kraków Londyn - kilka lat temu wiele młodych osób opuściło kraj, aby poszukać swojego szczęścia w Wielkiej Brytanii. Z reguły największe natężenie tych lotów ma miejsce w grudniu.