Najbardziej luksusowe noclegi dla bardzo wymagających w pięknym Szczecinie

Serce województwa zachodniopomorskiego przyciąga co rok rzesze turystów. Noclegu mogą szukać w wielu hostelach i schroniskach lub wynajmowanych apartamentowcach.

luksusowy apartament
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Stolica zachodniego Pomorza kusi między innymi swoim unikalnym położeniem – na styku Polski i Niemiec, niedaleko Bałtyku, tuż nad jeziorem Dąbie. Turyści nie powinni narzekać na nudę. W miejscowości funkcjonują liczne muzea i teatry, a gości zapraszają również Opera na Zamku i Filharmonia Szczecińska, nie bez przesadynazwana „najpiękniejszy budynkiem Unii Europejskiej”. To także w tym mieście działa najstarsze kino na świecie – Pionier pracuje nieprzerwanie od…ponad stu lat.

Goście mogą także odwiedzić liczne kościoły oraz zabytkowe rezydencje i kamienice. W większości z nich, na ostatnich kondygnacjach, w ścisłym centrum miasta znajdują się luksusowe apartament owce do wynajmu - polecamy. Apartamenty różnią się od siebie pod względem liczby osób, pomieszczeń, powierzchni i ceny. Zazwyczaj każdy składa się z pokoju sypialnego, łazienki i kuchni. Sypialnia pełni również funkcję salonu. Odwiedzający mogą w niej skorzystać także z telewizora z kablówką i wieży. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe wyposażenie (lodówka, kuchenka elektryczna, ekspres do kawy), z kolei w łazience skorzystamy z – wanny albo kabiny natryskowa, pralka i suszarka - https://eapartament.pl/apartament_19_plenty_1.htm/. Goście otrzymują również czystą bieliznę pościelową i świeże ręczniki.

Podstawą w typowym apartamencie jest także bezpłatny Internet wi-fi oraz odpłatny parking. Gdzie możemy natrafić na informację o takich apartamentach? Po wpisaniu w internetowej wyszukiwarce sekwencji apartamenty szczecin wynajem, otrzymamy spis ofert - Serwis internetowy Eapartament. Na stronach internetowych wynajmujących, znajdziemy szczegółowy cennik, opis pokojów i galerię fotografii. Liczne oferty wynajmu są również publikowane w lokalnej prasie, w dziale ogłoszeń, także pod hasłem „apartamenty Szczecin wynajem”.

Wizytę w Szczecinie warto starannie zaplanować. Zanim wybierzemy zabytki, które chcielibyśmy zobaczyć, znajdźmy nocleg. Spragnionym nuty luksusu, można polecić podnajęcie apartamentów – Szczecin może pochwalić wyjątkowo wieloma ofertami.