Która osada oraz z jakiego powodu nazywana jest polskimi Alpami?

Każdy prezes w każdej korporacji chce, aby działający w niej ludzie dobrze wzajemnie funkcjonowali. Tylko w taki sposób efekty ich pracy okażą się wprost idealne.

Dlatego też patrzący perspektywicznie managerowie, czasem czerpią korzyść z usług spółek, które organizują pewny specjalny typ wycieczek. Co interesujące, istnieją osobne oferty przeznaczone na okres wakacyjny oraz zimowy.
imprezy integracyjne szklarska poręba
Autor: Alden Cornell
Źródło: http://www.flickr.com
Często odbywają się one w jakichś bardzo ciekawych lokacjach, gdyż dla płacącego za pełny wyjazd prezesa istotne jest to, żeby okres spędzony na takim spotkaniu był przez pracowników dobrze kojarzony. Jeśli pracujesz jako prezes i szukasz dobrego stanowiska na imprezy integracyjne Szklarska Poręba jest idealną do takiego celu miejscowością. Sąsiedztwo gór czy też czystych lasów to jedynie fundamentalne powody, dla których naprawdę należałoby akurat w tamtym miejscu zorganizować taki wyjazd. Ważne są jednak ponadto inne elementy takiego wydarzenia. Są nimi np. dodatkowe rozrywki w formie np. różnorodnych gier zespołowych. Grając w nie, pracownicy uczą się ze sobą kooperować na odmiennej niż zawodowa stopie. Po jakimś okresie nabiorą wzajemnie zaufania i sympatii.
Do tego typu gier w lecie można wliczać paintball, wspinaczkę na specjalnej ściance czy też gry miejskie, z kolei w zimie - zimową szkołę przetrwania czy też oglądanie Karkonoszy na rumaku.

Co ciekawe, warunki klimatyczne, jakie panują w Szklarskiej Porębie są podobne do tych, jakie są obecne w zlokalizowanych na wysokości ok. 2000 n.p.m miejscowościach w Alpach. Dlatego też nasza Szklarska Poręba nazywana jest jako polskie Alpy.