Do tej pory nie masz planów na tegoroczny urlop? Zdecyduj się na Złote Piaski 2015 bądź hotel Kiroseiz, a nie będziesz rozczarowany

Dla mnóstwa ludzi czas wakacji jest najlepszym okresem w trakcie całego roku. Mogą oni wypocząć od hałasu większego miasta, przeżyć czas z znajomymi , a także nazbierać siły na cały nadciągający rok. W związku z tym jeżeli nadal nie posiadamy planów na wakacje, winniśmy się przyjrzeć najchętniej wybieranym miejscom przez wędrowców.

Bułgaria
Autor: Connie Lu
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz szlagierem są Złote Piaski (https://eccoholiday.com/region/bulgaria/zlote-piaski/) 2015, czyli najpopularniejszy kurort w Bułgarii. Od wielu lat jest to najchętniej wybierane miejsce na wypoczynek przez polaków w różnym wieku. Młodzież stawia na spędzenie wczasów w tym miejscu, gdyż umiejscowione są w tym miejscu najlepsze kluby , a także puby. Małżeństwa w dzieciakami wybierają to miasto, dlatego że jest tutaj mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, tymczasem osoby w starszym wieku decydują się na wakacje tutaj, bowiem są przekonane, iż uda im się uciec od powszednich zadań.

Niewątpliwie Złote Piaski (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/zlote-piaski/) 2015 pociągają tłumy tułaczy, bowiem piękna aura jest tutaj poniekąd zapewniana. Dodatkowo ceny nie zniechęcają nawet studentów, jacy nie mają nadto wiele gotówki. Jeżeli nie chcemy spędzić tegorocznego urlopu w Europie możemy zdecydować się na hotel Kiroseiz w Egipcie - idź na stronę. W tej sytuacji powinniśmy się nastawić na to, że całe wakacje spędzimy na terenie hotelu. Nie jest to tymczasem wyczynem, gdyż najlepsze dyskoteki, place zabaw oraz kramy z pamiątkami zlokalizowane są nieopodal hotelu.

dowiedz się więcej
Autor: Anvisuals
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto hotel Kiroseiz jest odrestaurowany i ma różne pokoje, dopasowane do par i rodzin z dzieciakami. Plusem jest także to, iż goście są w stanie skorzystać z opieki lekarskiej, auli konferencyjnej , a także opiekunki do dzieci za małą zapłatą. Wszystkie pokoje są zaopatrzone w łóżka, garderobę, TV, klimatyzację oraz posiadają własną łazienkę. Dodatkowo goście, którzy wykupili opcje All inclusive mają co dzień 3 posiłki główne oraz całodniowy dostęp do napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nie warto już dłużej czekać, ponieważ najlepsze propozycje niedługo zostaną wykupione. Wakacje za granicą z pewnością będą niezwykłe i następny urlop również będziemy chcieli spędzić poza Polską.